Svadobný oblek

Doprajte si to najlepšie pre Váš výnimočný deň. Váš svadobný oblek ušijeme na mieru exkluzívne z materiálov zn. Loro Piana popredného Talianskeho výrobcu vysoko-kvalitnej, jemnej, čistej vlny alebo zmesí vlny a hodvábu. Exkluzívny oblek na svadbu sa svojou kvalitou odsvedčí na dlhé roky pri rôznych spoločenských a slávnostných príležitostiach, akými sú napríklad plesy, rodinné oslavy a promócie, vždy tam, kde sa vyžaduje rafinovaný vzhľad vytvorený dokonale vypadnúcim oblekom. Všetko pre ženícha na jednom mieste nájdete v našom špecializovaný svadobný web Salón BIZARRE - www.salonbizarre.sk

Pánsky Svadobný Salón BIZARRE

 

Collage-link-na-stranky-salonbizarre.sk

BIZARRE Weddings – Všetko pre ženícha na jednom mieste.

 

Luxusné pánske svadobné obleky

Ženích, nie len výberom kvalitného svadobného obleku, ale aj výberom vhodne zladených doplnkov podčiarkne dôležitosť a výnimočnosť svadobného dňa.

Svadobná vesta ušitá na mieru z exkluzívneho hodvábu zladená s farbou a vzorom svadobného obleku, alebo hodvábna Francúzka kravata na mieru, či motýlik podľa vášho farebného výberu je v pánskom svadobnom salóne BIZARRE TAILOR akoby samozrejmosťou.

Neoddeliteľnou súčasťou svadobného obleku je svadobná košeľa na mieru ušitá s príjemnej ušľachtilej bavlny zn. Albini, v škálach od snehovo-bielej cez Ivory odtiene, až po farebnú popolnočnú košeľu všetkých módnych vzorov a strihových variácii. Nesmie sa zabúdať ani na doladenie dôležitých detailov k svadobným oblekom, akým je výber zo sortimentu pánskych doplnkov – manžetových gombíkov zn. Chabrolle, Topánok zn.Wilvorst, Antonio Maurizi, kožených opaskov zn. Lindenmann, motýlikov a trakov.

V exkluzívnom pánskom salóne BIZARRE vám radi poradíme ako zabezpečiť bezproblémovú tvorbu kompletného svadobného obleku na mieru so všetkými doplnkami, ktorý bude taký originálny ako jeho majiteľ. Exkluzívna kolekcia EVENT zn. Ing. Loro Piana & Co. je vytvorená pre výnimočné spoločenské udalosti v ktorej nájdete materiály na smoking, frak, žaket a svadobný oblek a ku každému materiálu je doladený materiál na vestu a košeľu.

 

 

Bežný termín na výrobu svadobných oblekov na mieru je 4-6 týždňov, avšak vieme s Expresným poplatkom prispôsobiť Vaším termínom. Dokonca s našim Super-expres programom vieme vám ušiť kvalitný oblek za 7 dní!

Ak už poznáte termín vašej svadby, neváhajte nás kontaktovať čoskoro, aby sme s predstihom a v pohodlí preberali všetky vaše požiadavky. Nakoľko si vážime pohodlie našich klientov a uprednostňujeme individuálny prístup, odporúčame záujemcom o svadobný oblek ušitý na mieru vždy si dohodnúť termín osobnej konzultácie telefonicky vopred. Tešíme sa na vašu návštevu.

Ak sa zaujímate ako vyzerali naši ženísi pozrite si sekciu: Vaše svadby – Naše referencie

 

Pánsky Svadobný Salón BIZARRE