Ponuka pre firmy – BIZARRE Corporate

Firemné oblečenie – od jedeného firemného obleku až po dodávku kompletného firemného oblečenia s logom

oblečieme váš tím rýchlo a spoľahlivo

Vy rozhodnite, do akej miery sa vám prispôsobíme. Môžete si vybrať celé korporátne oblečenie pre vašu firmu, alebo si nechajte poradiť od osobného dizajnéra. Skúsený odborník vám vypracuje komplexnú ponuku s prihliadnutím na váš zámer a potreby. Pomôžeme vám vybrať vhodné farebné kombinácie a doladiť dôležité detaily, akým je napríklad umiestnenie firemného loga.

Od výberu firemného oblečenia a odobratia mier po dodanie celkovej dodávky oblekov a košieľ aj s vyšitím loga ubehne spravidla len niekoľko týždňov. Odborník zoberie miery vašich zamestnancov za niekoľko minút – rýchlo a spoľahlivo.

Individuálny prístup – nielen obleky na mieru

Pre skupiny a firmy dodávame komplexnú ponuku firemného oblečenia. V konfekčných číslach aj podľa potreby, od niekoľkých pracovných košieľ a kravát vo firemných farbách až po luxusné pánske obleky na mieru pre vašich zamestnancov za ceny nielen pre vrcholový manažment.

Nezabudli sme ani na dámy – šijeme kostýmy a blúzky na mieru z príjemných materiálov módneho strihu. Navrhujeme odevy pre všetky typy postáv, doladíme farby a dotvoríme príjemný a profesionálny vzhľad. Ponúkame aj široký vyber módnych doplnkov, akými sú manžetové gombíky, šatky a kravaty, opasky a kvalitné pánske topánky na podčiarknutie firemného imidžu.

firemne-rovnosaty-bizarre-pánskeFiremné rovnošaty BIZARRE pre Motor-Car Group
firemne-rovnosaty-bizarre-dámske Športové sako, chinos nohavice, košeľa/blúzka na mieru

Firemné oblečenie: obleky a kostýmy na mieru od firmy BIZARRE
firemne-kosele-bizarre Firemné rovnošaty BIZARRE pre JETAGE

U nás je kvalita firemných odevov na prvom mieste
Veríme, že spokojnosť našich zákazníkov je základom nášho úspechu. Preto ponúkame len kvalitné dizajnové produkty európskej výroby. Pri šití uniforiem, biznis oblekov a módneho firemného oblečenia používame výlučne starostlivo vybrané a prirodzené materiály overené praxou. Pre dlhodobú spokojnosť vám zaručíme kvalitu, ktorá vás nesklame.

Firemné obleky, košele, kostýmy, a blúzky šijeme prevažne z materiálov talianskeho dizajnu. Dohliadame na výrobu u osvedčených výrobcov na Slovensku a v Českej republike. Sortiment kvalitného formálneho doplnkového tovaru pochádza od nemeckých, švajčiarskych a talianskych výrobcov.

Firemný oblek ako daňovo uznateľný náklad
Zaoberáme sa aj problematikou uznania firemného oblečenia ako daňového výdavku. Poradíme vám, ako ušetriť firemné náklady z hľadiska dane. Môžeme vás informovať, akým spôsobom poskytnúť zamestnancom firemné oblečenia tak, aby sa dalo považovať za pracovný odev. Samozrejme, sme platcami DPH. Zabezpečíme vyšitie vášho firemného loga na kvalitné firemné oblečenie a dotvoríme ucelený a efektný vzhľad.

Nezabudli sme ani na vašich partnerov
Potrebujete odmeniť najlepších zamestnancov alebo obdarovať kľúčových obchodných partnerov? Takisto to nie je problém. Ponúkame možnosť zakúpiť oblečenie značky BIZARRE na mieru formou darčekovej poukážky. To, akú hodnotu poukážky si zvolíte, je len na vás. Informujte nás o vašich predstavách a ušijeme vám ponuku na mieru.

Ceníme si každého nášho zákazníka a preto vás ubezpečujeme, že darovaním poukážky na oblečenie BIZARRE zhotoveného na mieru dostane obdarovaný v našich salónoch nielen kvalitné oblečenie, ale zároveň mu poskytneme aj individuálny prístup.

Aký je ďalší postup pri zabezpečovaní firemných oblekov alebo košieľ pre vašu firmu?
Ak by ste sa chceli stať jedným z našich spokojných firemných zákazníkov (pozrite si naše referencie), neváhajte a oboznámte nás s vašimi požiadavkami. Môžete nám zatelefonovať, poslať e-mail alebo použiť náš kontaktný formulára tu. Naša odborná konzultantka navrhne ďalší postup.

Po dohode vám predstaví vzorky buď vo vašich firemných priestoroch alebo u nás v salóne. Vypracuje ponuku firemného oblečenia na odsúhlasenie rozpočtu a v spolupráci s vami zorganizuje termíny odobratia mier zamestnancov. Tešíme sa na našu vzájomnú spoluprácu.

Váš osobná konzultantka

Monika Kočíšková Imidž konzultantka BIZARRE

Monika Kočíšková

0911 286464

Majiteľka, Imidž konzultantka (SJ, NJ)

info@obleknamieru.sk

WE SPEAK ENGLISH!

0903 777792 (AJ)

OBLIEKAME VÁS OD ROKU 2004

Spokojní firemní klienti BIZARRE Vybrané referencie:

Stengl, Slovak Telekom, Matador Group, Poštová banka, DHL, Allianz – Slovenská poisťovňa, Partners Group, ČSOB Private Banking, Mercedes-Benz Slovakia

 

NAJČASTEJŠIE OTÁZKY – FAQ

Ako prebieha proces zobratia mier pre šitie firemného oblečenia na mieru?
Po dohode s našou odbornou konzultantkou a oboznámení nás s vašimi požiadavkami spracujeme vám cenovú ponuku. Po vzájomnej dohode vám predstaví vzorky buď vo vašich firemných priestoroch alebo u nás v salóne.

Po dohodnutí miesta a termínu, ktorý vám vyhovuje odborná konzultantka pripraví odobratie mier zamestnancov formou skúšok vzorových oblekov a košieľ.

Aj keď každý kus firemného oblečenia šitého na mieru od našej firmy je unikát vytvorený pre konkrétnu osobu, takýmto spôsobom vyskúšania hotových košieľ alebo oblekov pomáha nie len našej konzultantke posúdiť presne aké sú potrebné úpravy, ale zároveň si môžu budúci „nositelia“ vyskúšať či daný strih zodpovedá  komfortu ich potrieb. Pri skupinách je potrebné rátať s časom na zoberanie mier cca. 10 až 15 minút na osobu.

Pri odovzdaní hotových odevov odporúčame ešte kontrolnú skúšku už hotového firemného oblečenia ako poslednú kontrolu, že je všetko v poriadku a či je potrebné ešte doladenie menších detailov.

Aké podklady sú potrebné pre výšivku firemného loga na firemnú košeľu alebo blúzku?

Preferujeme podklady v krivkách ak sú v dispozícii, napríklad ilustrátor .eps, prípadne vo formáte .pdf . Ak logo na vyšívanie nie je k dispozícii v krivkách, môže byť  aj v .tiff alebo .jpg vo vysokom rozlíšení. Každopádne, súčasť prípravy podkladov pre profesionálny vyšívači stroj Tajima je konverzia grafického súboru v súbore .DST, ktoré vykonáva pre nás profesionálne dizajn štúdio vo Švajčiarsku.

Po vzájomnom odsúhlasení názornej ukážky veľkosti, umiestnenia a farby loga, pripravíme vzorovú košeľu alebo blúzku na finálne odsúhlasenie pred zahájením výroby.

Aké materiály používajte?

Pri šití uniforiem, biznis oblekov a módneho firemného oblečenia dbáme na to, aby materiály ktoré používame splnili najnáročnejšie požiadavky pre atraktívny vzhľad, dlhodobú výdrž a v neposlednom rade, komfort nosenia.

Firemné obleky, košele, kostýmy a blúzky šijeme z materiálov talianskeho dizajnu a výroby. Používame materiály od osvedčených výrobcov akými sú Cotonoficio Albini a Mileta Erba Italia pre košele a blúzky, a pre obleky a kostýmy pracujeme s materiálmi od osvedčených firiem Marzotto, Reda, a pre oblečenie pre top manažment od značiek Ing. Loro Piana & Co., Ermenegildo Zegna a ďalších.

Dohliadame na výrobu u dlhoročne osvedčených výrobcov v Českej republike a na Slovensku. Škála dostupných materiálov od tých najluxusnejších až po bežnejšie je naozaj veľmi široká. Pri  výbere vhodného materiálu pracujeme so zákazníkom a spolu nájdeme vhodné kombinácie praktickosti, reprezentatívneho vzhľadu a komfortu nosenia s ohľadom na rozpočet projektu.

Bez ohľadu použitých materiálov nie je možné baviť sa o cene a preto radíme zákazníkom, aby porovnali ponuky konkurenčných firiem  spracovania ponuky firemného ošatenia nie len z hľadiska porovnania cien, ale aby sa aj s pohľadu kvality použitých materiálov sami presvedčili, či podozrivo nízka cena nie je výsledkom použitia materiálov nižšej kvality. Pevne veríme, že po prezentácii našich vzoriek nájdete v našej ponuke to najlepšie v pomere ceny a kvality.

Podľa čoho sa rozhoduje cena firemného oblečenia od firmy BIZARRE?

Dôležitou súčasťou spracovania cenovej ponuky je krátky prieskum potrieb zákazníka a oboznámenie sa s podrobnosťami jeho zámeru. Cena za obleky alebo košele či blúzok šitých na mieru vychádza z počtu objednaných kusov a kvalitatívnych požiadaviek zákazníka či sa jedná napríklad o menší počet vysoko-kvalitných oblekov pre top manažment, alebo desiatky kusov oblekov na mieru, prípadne požiadavka výroby v konfekčných číslach.

Ak nás oboznámte s Vašim zámerom a odhadovanou výškou rozpočtu na osobu, spoločne nájdeme riešenie k Vašej spokojnosti. Cenovú ponuku vieme spracovať od jednotlivého firemného obleku až po dodávku celého firemného oblečenia s logom. Všetky vaše otázky, na ktoré ste vyššie nenašli uspokojivú odpoveď vám radi zodpovieme ak nám zanecháte kontaktné údaje.

Požiadajte o predbežné vypracovanie cenovej ponuky prostredníctvom formulára (označte si relevantných položiek):

Obratom pripravujeme predbežná cenová ponuka