Lepší spôsob
ako sa obliecť ležérne.
Na mieru.

- BORÉLIO Luxury Clothes -

 

 

 

 

Novinka: navrhnite si vlastné chinos nohavice

Belgická značka BORÉLIO prináša jedinečné nohavice od roku 1930. Každý kus je skutočný originál šitý na mieru s možnosťou vyšitia monogramu.

Obrovská kolekcia tkanín s impozantnou paletou farieb od popredných dodávateľov akými sú Duca Visconti, Vitale Barberis, Brisbane, a ďalší, je zárukou vysokej kvality. Chinos nohavice Borélio reprezentujú jedinečný produkt, ktorý je nie len kvalitným odevom, ale pri jeho tvorbe aj super zážitkom. Chinos na mieru cca. 249€.

 

BORÉLIO sako, „slack jacket“ je dokonalý sprievodca každého džentlmena pri ležérnejších príležitostiach a voľných dňoch. Bavlnené sako šité na mieru dokonale „sedí“ a rýchlo sa stáva neodmysliteľnou súčasťou jeho majiteľa.

Dostupné je vo viac ako 500 kombináciách farieb a materiálov. Detaily akými sú vlastný výber gombíkov a funkčné zapínanie na rukávoch dáva správny punc originality a kvality.

Skutočné komfortné sako ušité z najlepšej talianskej bavlny je všestranný základný kus v šatníku, ktorý je rovnako dobrý ako súčasť formálnejšieho outfit-u v spojení s džínsami alebo chinos nohavicami šitými na mieru. www.borelio.eu